Müftünün Karısı Videosu Başbakan'a seslendi!

muftunun-karisi-videosu-basbakana-seslendi

Müftünün Karısı videosu olay yarattı.Müftünün Karısı videosu izleyenleri hayrete düşürdü.Müftünün Karısı videosu ile Başbakan'a sesleniyorum dedi ama...
22 Haziran 2013 Cumartesi 16:49

Müftünün Karısı videosu olay yarattı.Müftünün Karısı videosu izleyenleri hayrete düşürdü.Müftünün Karısı videosu ile Başbakan'a sesleniyorum dedi ama...

 

Son günlerde 'müftünün karısı' videosuyla olay yaratan Gül Cenal A Haber'deki Deşifre programına konuk oldu. Bir dönem Deşifre programında da görev almış olan Gül Cenal, sosyal medya mağduru olduğunu söyleyerek Başbakan Erdoğan'dan özür diledi.

 

 "ANNEMİN TAKLİDİNİ YAPTIM"

Kendisini 'müftü eşi' olarak tanıtıp Başbakan Erdoğan'ı istifaya çağıran videodaki kadın bir anda sosyal medyada izlenme rekorları kırmıştı. Olaydan kısa bir zaman sonra kadının gerçek kimliği de deşifre olmuştu. Gül Cenal'in hem CHP üyesi ve hem de CHP Burhaniye İlçe eski Başkanı Faruk Cenal'ın eşi olduğu öğrenilmişti. Cenal, yaşananların ardından, A Haber'de Deşifre programına çıktı. Öncesinde bar işlettiğini ifade eden Cenal, "Aile arasında yapılmış bir komediydi. Annemin taklidini yaptım. Planlanmış bir şey değildi." dedi.

 

"SOSYAL MEDYA MAĞDURUYUM"

Ardından Başbakan Erdoğan'a seslenerek, "Bunca olay oldu. Ben neden bu kadar mağdur oldum? Neden ben bu kadar yıpratıldım? Neden ben bu kadar bedel ödemek zorunda kaldım? Neden ben bu kadar küfür yedim?" şeklinde konuştu. Konuştuğu sırada gözleri dolan Cenal, videonun internette kendi insiyatifi dışında  yayıldığını kaydetti. Cenal sosyal medya mağduru olduğunu söyledi.

 Haber okunma sayısı: 75Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

SİİRT - HAVA DURUMU

SIIRT

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne olur ?

Fenerbahçe - Bursaspor maçı ne olur ?

Ankete Katıl Sonuçlar